Tak na prawdę to Ty dałaś mi życie

21:24Tak na prawdę to Ty dałaś mi życie, mimo, że to ja urodziłam Ciebie.


To Ty otworzyłaś mi oczy na to jakim byłam smutnym człowiekiem. Pokazałaś jak cieszyć się krótkim ułamkiem chwili, jak nie oczekiwać od życia ciągle więcej. I chociaż to ja powinnam uczyć Ciebie jak żyć, to Ty każdego dnia pokazujesz mi, że można być lepszym człowiekiem - dla siebie - dla bliskich. 

Bo to Ty dałaś mi drugie życie, pomogłaś udźwignąć ciężar mojego smutku, pogodzić się sama ze sobą, zrozumieć sens życia, przestać oczekiwać od siebie niemożliwego i skupić się na tym co w życiu ważne. To Ty pomogłaś uniknąć wielkiego błędu, dałaś mi siłę, żeby wszystko naprawić, spojrzeć z innej strony, zobaczyć swoje błędy i wady. To dzięki Tobie widzę kim byłam i kim chcę być. 

To Ty uczysz mnie uśmiechać się każdego dnia, doceniać każdą chwilę, każdy gest i to co mam wokół siebie. To Twoja miłość budzi mnie uśmiechem i wpatrzonymi we mnie oczami, To ty pokazujesz mi, że można komuś ufać i kochać go mimo, popełnianych błędów. To Ty uczysz mnie, że można w jednej sekundzie wszystko wybaczyć - zapomnieć i kochać jeszcze mocniej. 

Tak na prawdę to Ty dałaś mi drugie życie, drugą szansę, której nie chce zmarnować. Szansę na bycie szczęśliwą - od tak, po prostu. Bo mam ciebie, Twojego brata i tatę. I mimo, że nie zawsze jest łatwo i czasem tą miłość przysłania złość, to Ty szybko przypominasz mi po co to wszystko. 

Nie dla siebie, nie dla czystej podłogi i gości, którzy mają przyjść, ale dla nas, dla przeżyć i wspomnień. Dla Ciebie, dla siebie, dla nas, żeby nasze życie było takie jakie chcemy, bez udawania, bez złości i bólu - wiem, że tak będzie, wiem, że dzięki Tobie będzie pięknie, wiem, że moje serce każdego dnia będzie biło jeszcze mocniej, jeszcze bardziej będzie kochać, rozumieć i wybaczać. Wiem, że dzięki Tobie zobaczę więcej niż dotychczas widziały moje oczy, wiem, że nie muszę ruszać się z domu, żeby zobaczyć cały świat w moich oczach. Wiem, że dzięki Tobie będziemy mieć z kim to szczęście dzielić, Twój pozytywny krzyk, taniec i słodki foch daje tyle pozytywnej energii, że można brać dla siebie ją garściami i rozdawać dookoła. 

Tak na prawdę to Ty dałaś mi życie, mimo, że to ja urodziłam Ciebie. I dla Ciebie każdego dnia chcę być jeszcze lepszym człowiekiem  - szczęśliwym człowiekiem. 

Dziękuję Ci, że każdego dnia budzi i usypia mnie Twoja miłość...Pytałyście na Instagramie skąd mieliśmy taki cudowny tort - odpowiadam też tu, bo smakuje tak samo pysznie jak wygląda i warto wam polecić Sylwię Słodki Przepisek, która robi małe słodkie arcydzieła. Potrafi wyczarować wszystko co sobie wymarzycie lub wasze dzieciaki, a torty, placki i babeczki robione są z naturalnych składników - swojskich jajek, bez dodatku jakichkolwiek cukierniczych konserwantów, czy co tam cukiernie dodają, że każdy tort smakuje jak torba cukru. Cudowny naturalny smak i małe dekoracje, które zachwycają oczy. 

A dekoracje przyjęcia mamy jak zwykle od Ach Paper, zamawiam na każdą imprezę w ciemno, tym razem nawet nie widziałam projektu, zaufałam całkowicie i nie zawiodłam się. Cudowna kolorystyka i zawsze trafiają w moje gusta, a teraz dla moich czytelników dali też rabat - 15% na hasło fistaszkowelove - jak macie jakąś imprezę, wesele i potrzebujecie dekoracji to ja bardzo polecam.

Cudowny skuterek, który Antosia dostała na urodziny to Janod, dostępny np. TU

Motylki zrobiłam sama ;)Zobacz Również

0 comments

Archiwum