3 niezawodne prezenty gwiazdkowe dla dzieci w każdym wieku

08:49Ja nie wiem czemu ten czas mi tak umyka przez palce, ale wydaje mi się jakby dopiero wczoraj moja córka pierwszy raz siedziała u Mikołaja na kolanach. Ten wzrok, te emocje, to oczekiwanie i radość z prezentów to dla matki jest coś niesamowitego. 

W tamtym roku miałam dla Was kilka propozycji podzielonych na wiek dziecka i pokazałam Wam również co moje dzieciaki znalazły pod choinką dziś chciałam Wam pokazać 3 niezawodne pomysły na prezent gwiazdkowy dla dzieci w każdym wieku. No to zaczynamy.

1. Samochody

Te duże i te małe, u nas zawsze wywołują uśmiech u dzieciaków niezależnie czy dostaje je dziewczynka czy chłopiec. Oczywiście warto taki samochód dobrać indywidualnie do dzieciaka, dziewczynki może bardziej lubią te w kwiatuszki, a chłopcy wyścigówki. Ja dla Antosi wybrałam czerwony jeździk, który tak na prawdę bardzo spodobał się też Arturowi, co prawda może on już jest trochę za duży, ale jemu to nie przeszkadza. Samochodzik jest metalowy, bardzo solidnie wykonany, moim zdaniem jest  niezniszczalny i posłuży nam przez wiele lat. Świetny prezent już dla roczniaka, zobaczcie ten i inne kolory TU

Dla starszych dzieci małe samochodziki, którymi mogą się bawić bez końca. Można dla nich zrobić drogi przyklejając czarną taśmę na podłodze, można dorobić znaki z papieru i mieć świetną zabawę przez długi czas. U nas te małe samochodziki chyba są najczęściej używane przez Artura i jego kreatywność w tych zabawach nie zna granic. Różne rodzaje takich małych aut znajdziecie TU2. Zestawy artystyczne 

Artur jest na takim etapie, że uwielbia każdego rodzaju zabawy plastyczne: wycina, klei, maluje. Takie zabawy zajmują go na bardzo długo, a Antosia siedzi razem z nim i próbuje go naśladować. Najlepsze w tych zestawach artystycznych jest to, że nie tylko bawią się nimi chłopcy i dziewczynki w każdym wieku, ale do tego jest to fantastyczny sposób na spędzenie wspólnego czasu także z rodzicami. Bo nawet jeśli maluch nie ogarnia co ma z tym robić to rodzic mu pomaga, uczy go, a przecież wiadomo nie od dziś, że najlepiej uczyć się przez zabawę, a dzieciaki od rodziców chłoną wszystko jak gąbka, przede wszystkim tą miłość którą im w tym wspólnie spędzanym czasie dajemy. 

W Zielone Zabawki macie mnóstwo takich zestawów do wyboru, odpowiednie dla każdego wieku i zainteresowania. Są niedrogie i można od razu kupić ich więcej i mieć na dłużej, tak żeby w razie nudy w długie zimowe wieczory, można było posiedzieć sobie pod ciepłym kocem i wspólnie coś powyklejać.


3. Gry zręcznościowe

Najlepszy prezent zostawiłam sobie na koniec, bo ten nie dosyć, że jest hitem u dziewczynek i chłopców, u tych mniejszych i tych większych to jeszcze wciąga dorosłych. Jak dla mnie idealny gwiazdkowy prezent dla całej rodziny, ile on nam dostarcza emocji, nawet bym nie przypuszczała, że tak wciągnie naszą rodzinę do zabawy. Do tego jest na tyle mały, że Artur może zabierać go do kolegów i wspólnie się bawić. My mamy mniejszy rozmiar, ale jeśli chcielibyście dopasować taką grę rozmiarem dla starszego dziecka to polecam od razu kupić ten zestaw gier. Jak dla mnie petarda ;)


Polecane dzisiaj przeze mnie prezenty są niezawodne dla każdego dziecka w każdym wieku, a wiecie dlaczego? Bo są to zabawki, które wciągają do zabawy całą rodzinę, a dla dzieci to jest najważniejsze - wspólnie spędzony czas. Co prawda wcale nie potrzebujemy do tego kupowania nowych przedmiotów, ale dzieciaki czekają na gwiazdkowe prezenty przez cały rok, a my przecież uwielbiamy sprawiać im przyjemność i dawać im takie prezenty, które wywołają u nich uśmiech. Jeśli do tego mamy pewność, że długo będą je cieszyć i nie rzuca ich zaraz w kont to warto właśnie im taką zabawkę kupić. 

Razem z Zielone Zabawki mamy dla Was niespodziankę, jeśli nie macie jeszcze gwiazdkowych prezentów, to my dajemy Wam szansę zdobycia bonu rabatowego do wykorzystania w sklepie www.zielonezabawki.pl o wartości 150 zł. 

Zasady są bardzo proste:
  • polub nas na facebooku TU i Zielone Zabawki TU
  • udostępnij grafikę konkursową, którą masz TU, lub ten wpis 
  • wejdź na stronę www.zielonezabawki.pl o TU i wybierz 1 rzecz, którą chciałbyś podarować w gwiazdkowym prezencie (wartość zabawki jest dowolna) - wystarczy wkleić link lub podać nazwę - TU NA BLOGU POD TYM WPISEM
Będzie nam bardzo miło jeśli zaprosisz swoich znajomych do zabawy :)

Konkurs trwa do 2 grudnia, a wyniki zostaną podane tu w tym wpisie, do trzech dni po zakończeniu zabawy.EDIT:

Naszą zabawę wygrywa Pani Partycja Głog gratuluję i proszę o kontakt. 


Klocki! Drewniane! To zdecydowanie prezent uniwersalny! I dla roczniaka, dwulatka, jak i przedszkolaka, a nawet 10 latka! To jest coś co łączy pokolenia, dużych i małych, chłopców i dziewczęta. Były..są...i zawsze będą na topie.
http://www.zielonezabawki.pl/p...
Gdy u babci spotykali się kuzyni w różnym wieku i różnej płci, to klocki były tym co nas łączyło. A dziadkowie mieli ich mnóstwo! Pamiętam to wielkie szare pudło "klockowych skarbów" wypełnione po brzegi, a zbierane przez lata. I ten moment wysypywania, gdy fala uderzała o podłogę z charakterystycznym uderzeniem drewna o drewno...Puk! To był sygnał do zabawy. I tak zaczynała się wielogodzinna zabawa. Powstawały niesamowite budowle. Jedynym ograniczeniem była tylko nasza wyobraźnia. Budowaliśmy całe miasta z ulicami (szaliki babci), samochodami i ludzikami. Innym razem konstruowaliśmy dom dla lalek, szpital (leczyliśmy tam postacie z jajek niespodzianek), komisariat policji, raz nawet dorobiliśmy się z klocków całej metropolii cmentarnej.... a to znów baśniową krainę. Pamiętam też zabawy w odwzorowywanie budowli starszego kuzyna, czy tego jak mnie jako najmłodszą uczyli "pisać" klockami, tzn.: z klocków układałam literki alfabetu Wspominam też jak to dziadek, gdy opowiadał historię o swej rodzinnej wsi i domku, dla zilustrowania swych historii budował nam z owych klocków nam chatkę z rozkładem izby, obórkę, stodołę....
Zabawę klockami wspominam z wielkim sentymentem. Nigdy nie było nudy, bo można je wykorzystać na wiele wiele sposobów i zbudować w zasadzie wszystko! Bawił się nimi dziadek, babcia, rodzice, ja a teraz moja córeczka. A potem zapewne jej dzieci.
U do tego bezpieczne, trwałe i bardzo kolorowe. Ten zestaw jest bardzo kolorów o oryginalnych klockach, który wspaniale uzupełni podstawowy zwykły komplet:)
A i każdy dorosły chętnie dołączy się do zabawy przypominając sobie czasy dzieciństwa i beztroskiZobacz Również

0 comments

Archiwum