Warto spełniać swoje marzenia

11:12

Jeszcze dwa lata temu nie uwierzyłabym, jak by mi ktoś powiedział, że duże polskie firmy będą chciały, żebym to ja robiła im sesje fotograficzne, którymi będą promować swoje produkty na całym świecie. 
Firma Effii nie jest pierwszą, która mnie o to poprosiła, ale to dzięki Ani, właścicielce firmy ostatnio weszłam na wyższy level swoich pasji (głównie przez to, że nie robię zdjęć swoim dzieciom, mało tego zazwyczaj mam kilka małych dzieci na raz). Wiem, że się chwalę, ale uwierz mi dla mnie to mega duże wyróżnienie i duży sukces. Dwa lata temu zaczynając moją przygodę z blogiem nie miałam pojęcia, że to się tak wszystko fajnie ułoży. Co tydzień miałam ochotę rzucić to w cholerę, bo prawda jest taka, że nie zagląda tu aż tak dużo osób i nikt by pewnie za mną nie tęsknił. I gdy, tak siedzę zrezygnowana i zdołowana to albo Ty dajesz mi kopa swoimi komentarzami i udostępnieniami moich wpisów, albo dostaję propozycje nie do odrzucenia, która uświadamia mi, że to co robię ma sens. Wtedy wstaję, ruszam tyłek i próbuję zrobić to jeszcze lepiej.

Robię to co kocham, to co sprawia, że jestem szczęśliwa, mam swoją odskocznię od wszystkiego co dzieje się na co dzień, a przede wszystkim mam zajętą głowę i nie myślę tylko o tym jak mi źle i co bym mogła, ale się boję. Czytam poradniki, doszkalam się kursami internetowymi, zazwyczaj siedzę po nocach wyszukuję inspiracji, podglądam innych jak to robią i snuję marzenia. Mówię tu o fotografii i blogowaniu bo w tych dwóch dziedzinach chciałabym się rozwijać najbardziej. 

Chcę Ci powiedzieć, że warto jest spełniać swoje marzenia, a przede wszystkim robić to co się kocha, nie ważne czy jest to cykanie zdjęć, bieganie, czy praca z dziećmi. Warto robić w swoim życiu, coś tylko dla siebie, coś co sprawia Ci satysfakcję i dzięki czemu czujesz się lepsza. Niby jest równouprawnienie, ale bądźmy szczerzy nam matkom jest o wiele ciężej zrobić coś dla siebie niż mężczyznom (zwłaszcza mieszkającym na wsiach i w małych miejscowościach jak ja), trudniej jest nam się wyrwać z domu, postawić na swoim i zrealizować swój plan. Warto jest małymi kroczkami iść do wyznaczonego przez siebie celu, nie użalać się nad sobą, że nie dam rady, bo dom, dziecko, brak funduszy itp. Spełniasz marzenia dla siebie, nie dla innych, więc przestań mówić, że się nie da, bo się da, ja jestem tego przykładem. Może dla niektórych moje sukcesy są niczym i sobie myślą, że czym w ogóle się chwale jak to jest nic. Dla mnie to jest coś i to coś przez duże C i o to właśnie chodzi. 

Nie mam w domu studia fotograficznego i profesjonalnego sprzętu, nie umiem się odnaleźć w Seo, zasięgach i reklamie, która przyciągnie w to miejsce więcej czytelników, nie mam też lekkiego pióra, ale Ty tu zaglądasz, dla mnie ma to ogromne znaczenie. Każdy Twój komentarz, każdy lajki i udostępnienie wpisu to dla mnie sukces i motywacja do spełniania swoich marzeń. Bardzo Ci za to dziękuję i wiedz, że jesteś częścią tego wszystkiego, to dzięki Tobie to miejsce jeszcze istnieje.

Kilka zdjęć z ostatniej sesji, takie moje ulubione, bo wszystkich nie jestem w stanie Ci pokazać, ale możesz podejrzeć je u Effii , a moją poprzednią sesję możesz zobaczyć TU
sesja noworodkowa
fashion kids
stylowe dzieci
jak zrobić zdjęcie produktowe
sesja zimowa

Muszę chyba poprosić kogoś, żeby dokumentował backstage takiej sesji, bo zawsze dużo się dzieje, zwłaszcza z takimi maluszkami. 

sekrety fotografii dziecięcej
tarki dziecięce

Jeśli podoba Ci się to co robię lub jeśli uważasz, że zdjęcia są beznadziejne, ale kibicujesz mi w dążeniu do celu i chcesz mi pomóc, tak zwyczajnie jak matka matce, wesprzeć, udostępnij ten wpis, daj serduszko lub lajka, a najfajniej będzie jak zostawisz ślad po sobie i napiszesz coś od siebie :*Zobacz Również

0 comments

Archiwum