Konkurs - wygraj łóżeczko od Pinio

14:23


To, że meble Pinio uwielbiam to wiecie, bo widzieliście zarówno pokój Artura jak i pokoik Antosi. W naszym domu są już od czterech lat i z czystym sumieniem mogę je polecać każdemu, kto lubi klasyczny dizajn, dobrą jakość i wzory, które nigdy nie wyjdą z mody. 


Dlatego postanowiłam postarać się o coś dla Was i wraz z marką Pinio i Lamps&Company przygotowaliśmy konkurs w którym główną nagrodą jest łóżeczko - tapczanik z najnowszej kolekcji I'ga. Łóżeczko, które już od pierwszych dni przez kolejnych kilka lat posłuży Twojemu dziecku. 


Zasady konkursu:

1. Zrób zdjęcie, nagraj krótki filmik lub napisz 3-4 zdania na temat "Czuję się szczęśliwa/y gdy..." Pełna dowolność w wyrażaniu siebie i swoich emocji, pokaż nam powód Twojego szczęścia (uśmiech dziecka, wschód słońca, gorąca kawa z kawałkiem ciasta, a może wakacje pod palmami?) w wybranej przez siebie technice.

2. Swoje prace możesz umieszczać: tu na blogu w tym wpisie w komentarzach,  na moim Facebooku pod grafiką konkursową TU lub na instagramie tagując #szczesciezpinio #szczesciezlamps

3. Polub na Facebooku PinioLamps&Company nas FistaszkoweLove lub jeśli bierzesz udział na Instagramie zaobserwuj tam Pinio Lamps&Company i FistaszkoweLove

4. Udostępnij grafikę konkursową, którą znajdziesz na moim Facebooku i Instagramie, tagując #szczesciezpinio #szczesciezlamps

5. Zaproś 5 znajomych

6. Konkurs trwa od 19.08 do 16.09.2016 r.

Nagrodą główną jest łóżeczko-tapczanik I'ga.
Dodatkowymi nagrodami są lampka nocna x 2 i kocyk ocieplany x 1 firmy Lamps&Company


Główną nagrodę wybierze Jury ze wszystkich zgłoszonych prac, natomiast nagrodami dodatkowymi zostaną nagrodzone po jednym zgłoszeniu z każdej techniki, czyli 1 lampka zostanie przyznana za najlepsze zdjęcie, 1 lampka za najlepszy opis i 1 kocyk za najlepszy filmik. 

Liczy się przede wszystkim fantazja, kreatywność, przekaz emocji i Waszych odczuć. Nie patrzymy na jakość zdjęć i filmików, tak żeby każdy miał szansę niezależnie od sprzętu jaki posiada. Pamiętajcie, że .liczy się "to coś"

Każdy może przesłać maksymalnie 5 zgłoszeń, pamiętając, żeby za każdym razem zaprosić 5 innych znajomych, nie zapominajcie też o hashtagach #. 

Wyniki zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu, tu na blogu. 

POWODZENIA !!!

WYNIKI !!!

Główną nagrodę - łóżeczko od Pinio wygrywa Pani Katarzyna Janik
za odpowiedź na konkursowe pytanie


"Mogłabym napisać, że jestem szczęśliwa gdy moje dziecko jest szczęśliwe, albo, gdy smacznie śpi, a ja piję ciepłą kawę. Ale zanim zostałam mamą to też byłam szczęśliwa - w wodzie, śmiejąc się jak dziecko, skacząc beztrosko przez fale, nurkując i stając na rękach. I jako mama mam nadzieję pokazać taką radość swojemu synowi, zaszczepić w nim radość z takich małych rzeczy jak kąpiel w morzu."


Lampki od Lamps&Company wygrywają:

Pat Paw za filmik
https://www.facebook.com/100007629588210/videos/1733381803592789/

Malwy Mazurkiewicz za zdjęcie:

Koc od Lamps & Company Pan Tomasz Wiśniewski za opis:

"Czuję się szczęśliwy gdy budząc się rano widzę rozmierzwione włosy żony która wtulona w poduszkę przytula naszego dzidziusia,a jednocześnie na wpółotwartym okiem rozgląda się dookoła w poszukiwaniu "łobuza" który mógłby zakłócić tą słodką chwilę! Czuję się szczęśliwy gdy wracając do domu widzę bałagan, gdy wraz z żoną zamiast siedzieć przed telewizorem mogę pozbierać zabawki a przy okazji pobawić się z żoną i dziećmi ,wygłupiając się do łez, tarzając po podlodze i zatrzymując każdą chwilę!! 
Czuję się szczęśliwy że mam do kogo wracać, że zamieniłem kumpli na rodzinę, kufel piwa na herbatki a bar na dożywotnie wczasy we własnym domu z atrakcjami o jakich inni mogą pomarzyć, a więc nauka chodzenia, "karmienie" zawsze śmiejącego się dziudziusia, robienie z siebie modelki bo córcia to uwielbia, czuję się szczęśliwy gdy wraz z dziećmi zaszywamy się w pokoju i wykonujemy teatrzyk, te pokłady ich kreatywności sprawiają, że moje serce pęka z dumy a radość mnie rozpiera, i jak drogie Fistaszkowe love ich tu nie kochać ?"


Gratuluję i prosze o kontakt.

REGULAMIN KONKURSU
POSTANOWIENIA OGÓLNE
 • 1
1.Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Czuję się szczęśliwa gdy...”. Celem konkursu jest wybór najciekawszego zdjęcia/filmiku/krótkiego tekstu przedstawiającego temat konkursu.
 • 2
1.Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagrody jest producent mebli, marka Pinio, działający pod adresem www.pinio.com.pl zwany dalej Organizatorem Konkursu.
 • 3
1.Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie serwisu Facebook.com, Instagram a dostępny jest na profilu Organizatora www.facebook.com/meblepiniohttps://web.facebook.com/fistaszkowelove/ oraz na stronie internetowej www.fistaszkowelove.pl oraz www.pinio.com.pl
 • 4
1.Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa do 16.09.2016 r.
II. UCZESTNICY KONKURSU
 • 5
1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, tj. posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w dniach do 16.09.2016 r. (do godziny 22:00)  zamieszczą na swoim facebooku i/lub Instagramie zdjęcie/filmik/krótki tekst obrazujące hasło konkursowe.
 • 6
1.Uczestnikami Konkursu może być każdy, a niepełnoletnie osoby proszone są o zgodę pisemną rodziców.
 • 7
1.Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe oraz zdjęcia/filmiki, krótki tekst przekazane Organizatorowi przez wyłonionych laureatów Konkursu będą przetwarzane w celu realizacji Konkursu. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
2.Umieszczenie pod swoją pracą hashtagu #szczesciezpinio #szczesciezlamps lub zamieszczenie jej pod postem konkursowym (tj. zgłoszenie pracy do konkursu) równoznaczne jest z przekazaniem praw autorskich przesłanej pracy Organizatorowi Konkursu. Prace te mogą być wykorzystywane przez Organizatora w trakcie jak i po zakończeniu Konkursu.
III. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU
 • 8
1.Wybór najlepszego zdjęcia/filmiku/tekstu zostanie dokonany przez Organizatora.
2.Jury w drodze głosowania wybierze 1 najlepszą pracę i nagrodzi ją główną nagrodą, oraz 3 prace, które nagrodzi nagrodami dodatkowymi.
 • 9
 1. Aby przystąpić do Konkursu należy:
 • zapoznać się z Regulaminem Konkursu (wysłanie zdjęcia/filmiku/tekstu jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu),
 • zamieścić pracę konkursową na Facebooku pod postem konkursowym lub na swojej tablicy pod hasztagiem #szczesciezpinio #szczesciezlamps lub na instagramie pod hasztagiem #szczesciezpinio #szczesciezlamps dodatkowo należy spełnić pozostałe kryteria wymienione wyżej.
 1. Zgłoszone do Konkursu prace nie może zawierać treści wulgarnych, obraźliwych lub naruszających dobra osobiste innych osób. Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji przesyłanych przez uczestników Konkursu zdjęć oraz odmowy ich umieszczenia na stronach konkursowych w przypadku, gdy uzna, że ich treść może naruszać prawo, dobre obyczaje, uczucia, w tym uczucia religijne oraz prawa osób trzecich. W szczególności Organizator będzie usuwać zdjęcia o charakterze erotycznym, pornograficznym, ksenofobicznym, rasistowskim.
3.Celem postawionym przed uczestnikami Konkursu jest zaprezentowanie za pomocą fotografii/filmiku/tekstu tematu konkursowego – sposób ujęcia tematu jest dowolny.
4.Każdy z uczestników Konkursu może wysłać dowolną ilość zgłoszeń, jednak nie większą niż 5 sztuk.
5.Wysyłając swoje zgłoszenie, Uczestnik oświadcza i potwierdza, że zgłoszona do Konkursu praca jest jego własnością i zostało wykonane przez niego samego, oraz, że przysługują mu autorskie prawa majątkowe i osobiste do tego zdjęcia, w tym prawo do wysyłania go na Konkurs.
6.Uczestnik umieszczając swoją pracę w konkursowym wpisie, udziela Organizatorowi licencji na korzystanie z tego materiału, powielanie i rozpowszechnianie go w dowolnych mediach.
 1. Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) do 5 dni po zakończeniu konkursu.
8.Wyniki Konkursu oraz zwycięzcy zostaną opublikowani na profilu www.facebook.com/meblepinio oraz na stronie internetowej www.fistaszkowelove.pl i www.pinio.com.pl w zakładce aktualności.
9.O przyznaniu nagrody Zwycięzca Konkursu zostanie powiadomiony przez Organizatora za pośrednictwem serwisu Facebook bądź Instagram w ciągu 1 dnia od daty jego wyłonienia.
10.Zwycięzca zobowiązany jest w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości od Organizatora, w informacji zwrotnej potwierdzić jej otrzymanie oraz podać dane (imię, nazwisko, numer telefonu, adres korespondencyjny), w celu wysyłki nagrody.
11.Jeżeli odpowiedzi, o której mowa w pkt 10 powyżej, nie uda się uzyskać od strony Zwycięzcy w określonym terminie, nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy rezerwowej.
IV. NAGRODY
 • 10
1.W konkursie przewidziano 4 nagrody: jedno łóżko z kolekcji Iga mebli Pinio oraz lampka nocna x 2 i kocyk x 1 firmy Lamps&Company
2.Uczestnik Konkursu ma prawo do otrzymania tylko jednej nagrody.
3.Nagroda nie podlega wymianie na inną nagrodę lub na jej równowartość pieniężną.
4.Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy Konkursu w ciągu 30 dni od wyłonienia laureata Konkursu przez Organizatora pocztą polską lub pocztą kurierską na adres korespondencyjny w Polsce, podany przez Zwycięzcę.
5.Zwycięzca traci prawo do nagrody, bez jakichkolwiek roszczeń lub żądań wobec Organizatora, jeżeli przekazane przez niego dane osobowe okażą się błędne lub nieprawdziwe.
6.Nieodebranie przekazanej Nagrody oznacza wygaśnięcie prawa do nagrody i powoduje wygaśnięcie wszelkich roszczeń z tego tytułu wobec Organizatora.
V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 • 11
1.Uczestnik oświadcza, że przysługują mu autorskie prawa osobiste i majątkowe do wszystkich zgłoszonych do Konkursu zdjęć i prawa te nie są obciążone prawami osób trzecich oraz jest uprawniony do rozporządzania nimi w zakresie i celu opisanym w ust.1.
2.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne powstałe w trakcie przesyłania materiałów konkursowych.
3.Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie
4.W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
 • 12
Konkurs nie jest sponsorowany, popierany, ani przeprowadzany przez Serwis Facebook ani z nim związany. Właściciel Serwisu Facebook nie ponosi odpowiedzialności za realizację Konkursu. Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że wszelkie dane osobowe przekazywane w związku z Konkursem Uczestnik przekazuje Organizatorowi, a nie Serwisowi Facebook.
 • 13
1.Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie do 16.09.2016 r.
2.Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres i numer telefonu, jak również dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.
 1. Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia Organizatorowi.
 • 14
1.W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
 1. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez Sąd Powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
3.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na profilu www.facebook.com/meblepiniohttps://web.facebook.com/fistaszkowelove ,  www.fistaszkowelove.plZobacz Również

0 comments

Archiwum