Pokój Antosi

20:14

biały pokój dla dziecka

Nareszcie mogę się Wam nim pochwalić. Jakoś nie mogliśmy się wyrobić ze zmianami w tym pokoju, ale chyba tak to jest przy dwójce dzieci, że zawsze coś innego, a ten pokoik mimo, że upragniony i wymarzony to ciągle na tym szarym końcu był.

Zmiany są duże, a jeśli zapomnieliście jak wyglądał ten pokój wcześniej zróbcie klik TU. Przede wszystkim została zmieniona podłoga na jaśniejszą i ściany pomalowaliśmy na śnieżno białe. Co prawda w kąciku Antosi zachodziły małe zmiany, ale zawsze pozostawał kącikiem, natomiast teraz to już jest w całości jej przestrzeń. W uporządkowaniu moich pomysłów na to miejsce pomogła mi Dagmara, a jej wizualizacja pozwoliła mi uświadomić sobie, że niektóre przedmioty, które szalenie mi się podobały jednak nie bardzo nam pasują i lepiej ten pokój zostawić lekko niedokończony, tak żeby moje zapędy do ciągłych zmian mogły być tu realizowane. 

Chciałam, żeby pokój Antosi był bardzo dziewczęcy, zrobić zupełne przeciwieństwo chłopięcego, trochę chłodnego świata jaki mamy w pokoju Artura. Chyba mi to nawet wyszło, bo pokój jest bardzo przytulny, trochę romantyczny, a drzwi wróżki pozwalają przenieść się w krainę magi. Bazę tworzą meble Pinio z kolekcji Parole, ja biel uwielbiam i uważam, że jest to najlepszy kolor, który dodaje całej przestrzeni spokoju, kiedy kolorowe zabawki zaczynają piętrzyć się z każdej strony, do tego pokój sprawia wrażenie czystszego i bardziej uporządkowanego. Meble Pinio używamy już ok kilku lat, są też w pokoju Artura i ja mogę z czystym sumieniem je polecić. 

Dużą przestrzeń zostawiłam do zabawy, tak żeby na podłodze można było rozkładać zabawki czy układać układanki. Pokój jest dość duży i póki co nie chciałam robić dziur w ścianach, bo tak na prawdę wszystko w czasie użytkowania może zmienić swoje miejsce, dlatego plakaty w ramach są poopierane o ściany, czego Antosia absolutnie nie rusza. Na ścianach poprzyklejane są naklejki, chociaż w planach miała być tapeta, ale po przejściach z malowanymi pasami u Artura w pokoju postanowiłam u Antosi nie robić nic co mogło by być trudno zmienić. 

Cały pokój mimo wszechobecnej bieli jest rozweselony kolorowymi dodatkami, które nadają mu przytulności i uroku.

Koniecznie po obejrzeniu zdjęć dajcie znać jak Wam się podoba?

muppetshop
plakaty do pokoju dziecięcego
girlanda
dodatki w stylu skandynawskim
skuter na biegunach
ptaki na ścianie
woodszczescia
detale w pokoju dziecięcym
książki dla dzieci
poduszka dekoracyjna
na biegunachbiały pokój
wróżka zębuszka
akcesoria dla wróżek
dodatki dla wróżek
komoda dla niemowlaka
pokój księżniczki
białe meble dla dzieci
pinio
mofflo
drewniana szafa pinio
stylowe dodatki dla niemowląt
sukienki dla niemowląt
książki dla niemowlątlusterko ze sznurkiem
lampki do pokoju dziecięcego
białe meble dziecięce
scandikids
pinio
łóżeczko tapczanik
meble do pokoju dziecięcego
pokój dziecięcy

meble -  Pinio
fotel i naklejka z dziewczynką na huśtawce -  Muppetshop
półka na książki - Woodszczescia
stolik z krzesełkami oraz półka domek - Bambooko
plakat Mrs Mighetto - Mukakiandfriends
drzwiczki wróżki, naklejki ptaki i plakat na komodzie - Calimali
wieszaki - Scandikids
baldachim - Jollein
lampka Miffy- Bubulinka
lampka nocna i ochraniacz na łóżeczko - Lampsandco
poduszka jeżyk - Magiapolnocy
skuter na biegunach - Childhome
dywan i pufa - WoodnwoolplZobacz Również

0 comments

Archiwum