Wakacyjny konkurs z La Millou

20:51

niezbędnik wakacyjny dla małego dziecka

Wakacje już tuż, tuż, niedługo będziecie pakować walizki i wyjeżdżać na urlop, albo na działkę do dziadków. Nie ważne gdzie, ważne z kim, wtedy zawsze ten spędzony czas jest udany.


A ja wraz z La Millou mam dla Was mały niezbędnik, kilka rzeczy, które umilą wam nie tylko urlop, ale i całe lato. Wiem, bo my swoje kilka dni urlopu mamy już za sobą i te produkty były z nami każdego dnia. 

Możecie wygrać matę piknikową, otulacz bambusowy lub wodoodporną kosmetyczkę Travel Bag. Wystarczy, że spełnicie kilka warunków:

1. Polub nas na facebooku TU i La Millou TU, lub zaobserwuj nas na instagramie jeśli tam Ci wygodniej

2. Udostępnij grafikę konkursową, na fb masz ją TU, a na instagramie znajdziesz ją na moim profilu

3. Pod główną grafiką konkursową na moim profilu fb lub ig zaproś 3 znajomych, niech i oni mają szansę wygrać te cudowności

4. Tu na blogu w komentarzu napisz mi w kilku słowach jak najbardziej lubicie spędzać wakacje ze swoimi dziećmi, może najbardziej lubicie spacery po lesie, albo smak lodów w niedzielne popołudnie. Nie zapomnij napisać swojego nicku z fb lub ig tak żebym mogła sprawdzić czy wszystkie zadania są spełnione ;)

Spośród wszystkich komentarzy wybiorę trzy, które zostaną nagrodzone produktami La Millou. Konkurs trwa od 15.06 do 22.06, a wyniki podam tu do 3 dni po zakończeniu konkursu. To do dzieła ;)

EDIT:

Trochę spóźnione wyniki konkursu, a wygrywają:

matę piknikowa Pani Basia Baya:
Mamy jedno takie swoje miejsce... 
W weekend nie włóczymy się po mieście. Unikamy rozgorączkowanych tłumów i rozgrzanego od słońca betonu. Kolejek po lody. Kolejek na basen. Kolejek na parking ;) 
Od kilku lat jeździmy do pobliskiej wsi, gdzie zostawiamy samochód na (czasami) podmokłej łące i idziemy na spacer. Tak po prostu. Jeździliśmy tam sami, gdy byłam w ciąży, potem z niemowlakiem,roczniakiem i dwulatkiem,teraz z dwulatkiem i w kolejnej ciąży :) 
Co jest takiego szczególnego tym naszym miejscu? ...........


otulacz Pani ika_dream
Te wakacje nasza trojka spędzi na spełnianiu marzeń 😍 Bo od 2 tygodni zaczynamy budowę naszych czterech katów, gdzie już wszystkie dni bedą dla nas jak wczasy, bo będziemy sami i razem 😄 W zeszłym roku nawet nie myśleliśmy ze takie szczęście nas spotka, a teraz to wszystko nabiera kolorów

kosmetyczkę Travel Bag Pani Aleksandra Burdyńska:
Wakacje to czas dla mnie magiczny. Spędzamy je bardzo różnie. Najczęściej u rodziców na Mazurach, nad polskim morzem, czy też na zagranicznych plażach. Łączy te chwile jedno- obcowanie z naturą i perlisty śmiech moich dzieci. Uwielbiam momenty kiedy widzę ich fascynację biedronką na łące,rosą na trawie o poranku, odgłosami ptaków, zachodzącym słońcem. Kocham te chwile gdy mamy piach we włosach całą czwórką, a nasze stopy są całe umorusane od biegania na boso po trawie i ziemi....

Gratuluję i proszę o kontakt, a wszystkim życzę udanych wakacji ;)Zobacz Również

0 comments

Archiwum