Drewniany domek dla dzieci

21:15

taras

Domek ogrodowy dla dzieci to było moje marzenie, tak przyznaję się bez bicia, że szukałam takiego, który by odpowiadał przede wszystkim mnie, bo wiedziałam, że jeśli spełni moje oczekiwania to  tym bardziej spełni te dziecięce.
Najpiękniejszy domek to byłby ten na ogromnym drzewie pośród zielonych gałęzi, taki co to trzeba by po drabince do niego wchodzić, niestety takiego drzewa nie mamy, a w zasadzie nie mamy żadnego drzewa większego niż pół metra. Nie chciałam byle jakiego domku z plastiku, który by wyblakł po jednym sezonie, wiem bo dawno temu kupiliśmy taką huśtawkę i na kolejny sezon się nadawała tylko do kosza. Chciałam, żeby ten domek był już na kilka lat, albo najlepiej na kilkanaście. W planach było zrobienie dużego domku u stolarza, bo tych z super marketu też nie chciałam, ale stolarz by nam taki domek robił co najmniej dwa miesiące, bo tego brak, a inne roboty pilniejsze no i weź się proś kobieto, a może do jesieni się doprosisz. Za to przemiły Pan z Dzepetto.pl przyjechał z gotowym domkiem po tygodniu, ale od początku. 

Domków jest kilka do wyboru i takie niestandardowe, wymarzone też robią, na każdy kolor pomalują, taki ulubiony lub pasujący do stylu w jakim mamy zrobiony swój dom. Ja jak zobaczyłam te domki to się w nich zakochałam i już nie chciałam żadnego innego. Wymarzony z dzieciństwa jak z bajki. Taki, dookoła którego teraz dzieci będą biegać, za pięć lat z koleżankami Antosia w dom będzie się tam bawić i herbatkę lalkom robić, a za dziesięć Artur będzie z kumplami po kryjomu piwo pić, albo książki tam będą czytać i spać latem, zamiast namiot rozkładać,  jak rodziców będą mieć dość. Jak pomyślę ile tam może się pięknych chwil wydarzyć, ile wspomnień z dzieciństwa wartych pamiętania, ile rozmów, ile trzaśnięć drzwiami. 

Jeśli ktoś mnie pyta czy wart swojej ceny (bo ten model tani nie jest) to bez zastanowienia odpowiadam, że wart! I tu nie chodzi o to, że każdy najdrobniejszy szczegół domku jest dopracowany, że nie ma żadnej fuszerki i wszystko zrobione z najlepszych i ekologicznych materiałów, że widać w tym dużą pasję i miłość do tego co się robi, że domek wygląda jakby w całości wyciągnięty z bajki i wsadzony do naszego ogrodu, że ta weranda na której można w słońcu posiedzieć, że te doniczki w które kwiaty można wsadzić, że realizacja szybka, tu chodzi o tą magię, której zwykły plastikowy domek nie stworzy (chyba, że taki przez tatę lub dziadka zrobiony własnoręcznie, wtedy ma jeszcze większe znaczenie), o spełnione marzenia. 

Sami przyznajcie, domek jest przepiękny. A jego wnętrze pokażę Wam następnym razem ;)

altanka
drewniany domek dla dzieci
kwiaty balkonowe
domek dla dzieci w ogrodzie
drewniany domek
białe deski
dzepetto
królowa jest tylko jedna

Całą ofertę domków możecie zobaczyć na www.dzepetto.plZobacz Również

0 comments

Archiwum