Pokoik Antosi - inspiracje

21:03


Tak, tak! Jestem w trakcie tworzenia pokoiku dla córki, w końcu przyszedł ten czas o którym marzyłam. Nie spodziewałam się, że aż tak wywróci to nasze mieszkaniowe/domowe plany, które poczyniliśmy wprowadzając się do naszego domu, ale jestem tym mega podekscytowana. 
Kiedy remontowaliśmy nasz dom biegał wokół nas mały Arturek, a o Antosi nawet nie myśleliśmy, dlatego skupiłam się wtedy na tym co jest teraz, a nie na przyszłości. Zrobiliśmy sobie ogromną sypialnię z dwóch pokoi ( o której opowiem wam innym razem), mniejszy pokój przeznaczyliśmy dla Artura, a ten najmniejszy był przeznaczony na tak zwaną graciarnię i może kiedyś drugie dziecko ( w dalekiej, dalekiej przyszłości i jeszcze wszystko się mogło zmienić, nasze miejsce zamieszkania też). Nasza księżniczka zdecydowała się dołączyć do nas wcześniej i pozmieniać nasze plany. A każda księżniczka musi mieć swoje królestwo, dlatego po długich nocnych przemyśleniach oddaję jej moją wymarzoną sypialnię z garderobą i robię jej tam wymarzony pokoik. 

Tak na prawdę od kiedy się urodziła przeglądałam pokoiki dla dziewczynek, układałam w mojej głowie co i jak zrobię, jakie kolory i wzory będą dominowały, chociaż cały czas myślałam, że będzie to w tym malutkim pokoiku. Po trochu będę wam zdradzać szczegóły prawdopodobnie mojego największego projektu w tym roku, bo w jednym czasie jest robiony pokoik Antosi, nasza sypialnia, moja wymarzona ażurowa szafa wnękowa i jeszcze do tego w planach jest .... tego wam jeszcze nie zdradzę, ale marzę o jeszcze jednej rzeczy. Dlatego ostatnio nas tak tu mało, prace całkowicie mnie pochłaniają, do tego codzienne obowiązki z dójką dzieci i chęć zmian nawyków żywieniowych, daje mi tak popalić, że wieczorem padam na pysk. Ale to, że tu zaglądasz pomimo wszystko dodaje mi mnóstwo motywacji i siły, dzięki, że jesteś tu z nami i zobacz co kombinujemy.

pokoik dziewczęcy inspiracje
stylowa szafa do pokoju dziecięcego
pokój w stylu skandynawskim
stylowy pokoik dziecięcy
półka domek

wszystkie zdjęcia pochodzą z niezastąpionego w takich sytuacjach pinterest.

Po obejrzeniu moich inspiracji już wiecie czego  można się spodziewać po pokoiku mojej córki, zresztą jak obserwujecie mój blog i to co się dzieje w naszych wnętrzach wiecie, że uwielbiam styl skandynawski, biel i minimalizm, ale co z tego wyjdzie w połączeniu z dziewczęcymi kolorami i chęcią stworzenia przytulnego i ciepłego wnętrza? Zaglądajcie tu do nas to już niedługo się dowiecie, a jak wyglądała nasza sypialnia z kącikiem Antosi możecie zobaczyć TU, TU i TU, a na bieżąco nasze poczynania wnętrzarskie możecie śledzić na naszym instagramie TUZobacz Również

0 comments

Archiwum