Bajkowa herbatka

18:49


bloomvile

Tak się czasem zastanawiam, kiedy już to moje życie tak niezauważalnie przemyka mi między palcami, czy daję z siebie wystarczająco dużo? Czy daję z siebie wszystko to co mogę? I nie chodzi tu tylko o to, że wydaje mi się, że daje 100% siebie w każdej chwili, chodzi mi o to czy rzeczywiście tak jest? 


Czasem, gdy bawię się z dziećmi myślami jestem zupełnie gdzie indziej, nieraz w kuchni myję w myślach tę stertę brudnych naczyń, innym razem prasuję pranie, które czeka już kilka dni, a jeszcze kiedy indziej, jestem w dziesięciu innych miejscach tylko nie tam z nimi. I w sumie nie ma mnie nigdzie, jestem zawieszona w czasoprzestrzeni. Tak bardzo chcę wszystko na już, wszystko naraz, być wszędzie i robić to co muszę lub chcę, już, teraz, natychmiast. Chcę zrobić wszystko, żeby wypełnić swoje obowiązki matki, żony, blogerki, znajomej, gospodyni domu, człowieka. W głowie tysiąc myśli co już, co jeszcze, czy zdążę i o czym mogłam zapomnieć. 

Jestem wszędzie i nigdzie mnie nie ma!

Daję z siebie 100% a okazuje się, że to zaledwie marne 50 albo i mniej. Dlatego piję z Tobą ostatnią herbatkę i wyłączam się z sieci, żeby tą herbatkę w realu wypić z dziećmi w ich bajkowym świecie. Być tylko dla nich i dla rodziny. Nie będę Cię zasypywać archiwalnymi wpisami na facebooku, chyba, że chcesz je poczytać to zapraszam, wiesz gdzie je znajdziesz, ale bardziej zachęcam Cię do przeczytania książki lub obejrzenia filmu, bo pewnie tak jak ja nie robiłaś tego już od dawna, a chyba nic lepiej nie oczyszcza umysłu jak dobra komedia przed snem. 

Pomyć szybko okna, uprzątnąć dom ( w końcu od kiedy mam swój dom jestem uczulona na bałagan) i móc świętować z rodziną i znajomymi, te kilka dni z czystą głową. Bez przesiadywania nocami przed komputerem, bez myślenia co jeszcze można zrobić, żeby wyszło lepiej, bez myślenia o pracy, mailach, zaczętych projektach. 

Tego właśnie, życzę sobie i Tobie na te święta, żebyś zatraciła się w życiu, w swojej rodzinie, dzieciach, mężu, przyjaciołach, ale nie tak jak na co dzień z głową pełną myśli o problemach i o tym co trzeba i wypada. Tak po prostu zamknij te wszystkie myśli za drzwiami, uśmiechnij się do siebie i pomyśl jaka jesteś szczęśliwa mając przy sobie osoby które kochasz. Upiecz ciasto, pomaluj jajka, powygłupiaj się, potańcz, pośpiewaj, zrób coś innego niż na co dzień, albo zupełnie to samo tylko z innym nastawieniem, z chęcią i bez żalu do życia. 

Życzę Ci samych magicznych chwil.

zastawa dziecięca
stylowe dla dzieci
bajkowe fotografie
fotografia dziecięca
bloomvile

A bajkowa herbatka najlepiej smakuje w bajkowej zastawie, którą możecie zobaczyć w magiapolnocy.pl
Stoliczki - minko.co

Bajkowe zdjęcia - Mile Dla Oka



Zobacz Również

0 comments

Archiwum