ubranka dla dzieci wonders fashion

15:56

dla dziewczynkiMarka Wonders Fashion jest bardzo młoda bo powstała w 2014 roku, ale już podbija rynek odzieżowy dla dzieci. 
Stworzyła ją młoda kobieta, projektantka pełna pasji i miłości do tkanin, która odważyła się otworzyć swój biznes i zawalczyć o swoje marzenia. Wonders Fashion to ubranka dla dzieci oraz ich mam, projektowane przez Anię, która wkłada wiele pracy w dopracowanie każdego szczegółu, żeby ubrania nie tylko wyglądały stylowo i zgodnie z najświeższymi trendami, ale też były wygodne i zrobione z jak najlepszych jakościowo materiałów. Wszystkie ubranka w całości tworzone są w Europie, a tekstylia posiadają certyfikat "bezpieczne dla dziecka". 

Dla mnie najważniejsze jest to, że markę Wonders Fashion tworzy polska projektantka, a warto wspierać to co "nasze", zwłaszcza, że jakość ubranek jest świetna i nie wyglądają jak sprane szmatki już po pierwszym praniu, tak jak większość dziecięcych ubrań z sieciówek, a ceny są porównywalne. Dzieci dobrze się czują w tych ubrankach, a do tego wyglądają elegancko i  można je założyć na każdą okazję. Ubranka idealne dla małej modnisi, eleganckiego chłopca i stylowej mamy, a całą kolekcję możecie zobaczyć w sklepie internetowym. 

modna dziewczynka
kids fashion
moda dziecięca
modne dziecko
polskie ubrania dla dzieci

 Mała niespodzianka !!!

 Na hasło fistaszkowelove macie - 20% rabatu na wszystkie ubranka, wystarczy wejść na Wondersfashion.pl i zrobić zakupy :) Promocja trwa do 20 lutego. 

Zobacz Również

0 comments

Archiwum