Skuterek na biegunach, czyli nowoczesny i disajnerski konik na biegunach

12:19

prezent na roczek

Chyba nie ma takiej osoby, która nie miała w dzieciństwie konika na biegunach. Pamiętam mój miał brązową sierść i malutkie siodełko, chyba :) 
Każde dziecko lubi się bujać czy to delikatnie na koniku na biegunach czy mocno na huśtawce, dzieci to uwielbiają i tyle. Kiedyś wyboru nie było, nikt nawet nie pomyślał, że można się bujać na czymś innym niż na koniku, a teraz? Firmy prześcigają się pomysłami na bujaczki, żeby były bardziej kolorowe, stylowe, ekologiczne... wybór jest ogromny, do koloru do wyboru. Na allegro znalazłam nawet interaktywnego konika, który rusza ogonem i wydaje dźwięki, jestem pewna, że dzieciaki szaleją na jego punkcje, gorzej z rodzicami. 

Antosia ma dwa bujaczki, klasycznego pięknego, drewnianego konika i skuterek, różowy i bardzo dziewczęcy. Dzisiejsze bujaczki nie tylko służą do zabawy dzieciom, ale i cieszą oko rodziców, oprócz tego, że są zrobione z bezpiecznych materiałów, robione są z dbałością o każdy detal. Bujak skuterek zachwycił nie tylko mnie ale chyba największe wrażenie zrobił na Arturze. To nic, że różowy, jak go tylko zobaczył to przygarnął jako swój i nie chciał z niego zejść, na szczęście bujaczek jest dość wolny, co dla maluszków jest bardzo bezpieczne, dla nich i tak jakiekolwiek bujanie to frajda, ale Arturowi po jednym dniu się znudziło, chociaż wygląd robi na prawdę duże wrażenie. 

Bujaczek niezależnie od jego kształtu i wyglądu pomaga w koordynacji ruchowej dziecka oraz w nauce utrzymania równowagi. Antosia ćwiczyła przy nim też umiejętność wstawania i upadku na pupę co mogliście zobaczyć w tym filmiku. 

wełniana czapka
pinio
roczek
sesja dziecięca
kids room
kidsfashion
skuter na biegunach

Bujaczek będzie świetnym prezentem na pierwszy roczek, dlatego chcę wam pokazać kilka propozycji. 


na biegunach1. Nosorożec na biegunach Done by Deer
2. Klasyczny konik Allegro
3. Bujak Little Tikes
4. Konik Janod
5. Drewniany konik Turkusowa Pracownia
6. Ten bujaczek jest super bo można go zmienić na jeździk, czyli takie 2 w 1 Flip
7. Konik Ikea
8. Żyrafa Fisher Price
9. Konik Planeco
10. Nasz bujaczek skuterek ChildhomeZobacz Również

0 comments

Archiwum