Prezent na Dzień Babci i Dziadka DIY

08:56

Odciski rączek dzieci

Dzień Babci i Dziadka już za chwilę i jeśli nie zdążyliście kupić jakiegoś małego prezenciku np. z mojej listy pomysłów, które mieliście TU, to mam dla was pomysł na szybkie DIY, które wasze dzieci mogą zrobić same lub z lekką waszą pomocą.


Piękną pamiątką są odbicia rączek naszych dzieci, można z nich zrobić motylka, kwiatka lub po prostu odbić ręce całej rodziny. W tym roku my zrobiliśmy babcie i dziadka. 

Odbite rączki Artura pomalowaliśmy tak, żeby choć trochę przypominały wyglądem babcie i dziadków Artura i Antosi. Przyszykujcie sobie wszystko to czym możecie malować, przybijać pieczątki lub odbijać różne kształty. Na zewnętrznej stronie zróbcie babcie lub dziadka, a w środku co waszym dzieciom w duszy gra. My to co w środku zostawimy w tajemnicy, żeby babcie miały jednak jakąś niespodziankę. Niech wasze dzieci odkryją swoją artystyczną duszę, a przy okazji wszyscy będziecie się świetnie bawić. Do odbicia rąk użyliśmy farb do malowania palcami, a odbite rączki przyklejałam taśmą dwustronną, żeby uzyskać efekt trójwymiaru. 

odbicie rączki
prezent dla babci i dziadka
diyZobacz Również

0 comments

Archiwum