Wesołych świąt

16:14

la millou

Dziś będzie krótko, bo zupełnie nastrój świąteczny ze mnie wyparował, a przecież ten ostatni wpis przed świętami powinien być taki radosny i dawać nadzieję. 
A ja bym Wam z miłą chęcią napisała jak to już siły nie mam bo coś się mi nie udaje tak jak bym tego chciała. Popsioczyła bym trochę, że kawy nie mam z kim wypić i wyżalić się komu z tych durnych problemów moich,  które mi tak głowę niepotrzebnie zajmują, a przecież święta są i cieszyć się trzeba, że całą czwórką choinkę możemy ozdobić, że o jedno nas więcej w tym roku. No ale człowiek głupi jest i zamiast się cieszyć tym co ma to wynajduje sobie problemów tysiące, a że by zrobił tak a nie tak, że nie kupił tego co by chciał, że nie będzie tam gdzie być powinien, że ktoś powiedział coś czego usłyszeć nie chciał i tak w nieskończoność. Odpoczął by z miłą chęcią, ale usiedzieć w miejscu nie może i planuje już cały kalendarz na następny rok. 

Czasu mamy ciągle za mało, cały czas jest jeszcze coś do zrobienia i tak gonię tego króliczka i odpoczywać nie umiem, a z tego same nerwy. Dlatego robię sobie krótką przerwę, chociaż terminy gonią i pewnie po świętach po nocach będę siedzieć, ale zmuszam się do odpoczynku od pracy, internetu i zdjęć ( no może parę rodzinnych zrobię). Mam nadzieję, że to na dobre  mi wyjdzie, jakoś głowę uspokoi, te moje plany zweryfikuje. Zobaczę ile wytrzymam, bo już internet mi tak w nałóg wszedł, że trudno mi się wyłączyć na parę godzin a co tu mówić o dniach. Mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie i po świętach zajrzycie znowu tu do nas.

Życzę Wam wszystkim radosnych i spokojnych świąt. Rodzinnych i pełnych głośnego śmiechu dzieci. Takich Świąt jakie sobie wymarzycie a w Nowym Roku samych cudownych chwil, pełnych magii i miłości.


sesja dziecięca
kocyki dla dzieci
fotografia dziecięca
la millou
sesja świątecznamini sesja dziecięca

koce La MillouZobacz Również

0 comments

Archiwum