Brat i siostra

09:09

Jesieni u nas jeszcze nie widać, liście lekko żółcieją, ale przynajmniej u nas polska złota jesień jeszcze się nie pojawiła, za to pogoda nas rozpieszcza a my próbujemy z tego wycisnąć ile się da. 

Z jednej strony go zaczepi, z drugiej zabierze mu klocka, a on tylko mówi : A ta śmieszka kruszynka. I śmieszy mnie nieraz ta ich relacja bo ona wpatrzona w niego jak w obrazek, już chce wszystko tak jak on, a on? On to samo! Patrzy na nią i chce pokazać jej cały świat, jak to starszy brat, raz jej poda tą zabawkę co ona chce, a raz specjalnie zabierze i nie chce się podzielić niczym, bo mówi że jego i tyle. 

Raz chce ją karmić, a innym razem specjalne podstawia jej pod nos to czego nie może jeszcze spróbować i śmieje się z niej jak rączki po to wyciąga. Jak mała płacze to od razu przytula i uspokaja, ale jak widzi, że tulę ją ja to z zazdrości na mnie coś powie, ale na siostrę nigdy. 

Tak ją bardzo kocha, że gdy wraca z przedszkola mówi, że tęskni i pierwsze co to do niej leci się przytulić. Jak ktoś z dorosłych żartując mówi, że ją weźmie do siebie to w złość wpada, że on przecież jej nigdy nikomu nie odda. 

I tak patrzę na tą miłość, zazdrość i tęsknotę, wspólną zabawę, udawaną rozmowę i wszystko to co tworzy się pomiędzy nim. 

Dwa kawałki mojego serca.

Brat i siostra.

Już na zawsze. 

janod
ubranka dla dzieci
janod
koc la millou
brat i siostra
wow
la millou
ubranka mini rodini
brat i siostra

Świetne klocki konstrukcyjne, którymi Artur jest zafascynowany bo może zbudować co tylko chce to Janod dostępne w planetadziecka.pl
Body Antosi - tuliluli.eu
Koszulka i spodenki Artura - mamipapi.pl
Skarpetki - kimonokid.com
Opaska - szarelove.pl
Króliczek - Mimiu
Kubek niekapek - wmalymswiecie.pl
Koc - lamillou.comZobacz Również

0 comments

Archiwum