Dostawka do wózka - czyli rodzinny spacer z dwójką dzieci

18:29

rodzinny spacer z dwójką dzieci

Jeszcze do niedawna każdy spacer i wyjazd z dwójką dzieci kojarzył mi się tylko z bólem głowy i kręgosłupa. Ból głowy od ciągłego marudzenia Artura, że go nogi bolą i on chce na rączki, a kręgosłupa właśnie od noszenia go na rękach.

O dostawce do wózka coś tam kiedyś słyszałam że coś takiego jest, ale zawsze myślałam, że przy trzyletnim dziecku to już nie trzeba, bo przecież taki duży chłopak to już sam na swoich nóżkach chodzi. Mój mąż jak zobaczył co kupiłam, to też mówił, po co, przecież nie potrzebujemy takich rzeczy i tylko kasę niepotrzebnie wydaję. A teraz po każdym wyjeździe i dłuższym spacerze twierdzi, że to ostatnio najlepszy mój zakup i nie wyobraża sobie, że mogliśmy jej nie mieć.

O tym wynalazku ułatwiającym życie wielodzietnym rodzicom, przypomniałam sobie przed naszym wakacyjnym wyjazdem nad morze. Za każdym razem wracając ze spaceru i pchając wózek jedną ręką a w drugiej niosąc Artura, nieraz jeszcze motorek w zębach, myślałam jak to będzie na wyjeździe, że zamiast wypoczywać będziemy się tylko targować o to kto teraz niesie Artura i stękać z bólu i zmęczenia. Mój syn jest z tych co to dużo chęci i zapału mają, ale szybko się nudzą no i przez to dość szybko odczuwają zmęczenie, więc ja mam pewność, że na każdym spacerze usłyszę: Mamo na rączki.

Dostawkę do wózka Bumprider znalazłam w sklepie www.planetadziecka.pl, nad jej zakupem nie zastanawiałam się nawet przez chwilę i okazała się dla nas wybawieniem. Artur jak tylko zobaczył jak tata montuje dostawkę do wózka i usłyszał, że będzie na tym jeździć od razu chciał ją wypróbować. Oczywiście jak to faceci zaczęli od szybkiej jazdy i tak się to spodobało Arturowi, że na każdym spacerze chce robić wyścigi.

Dostawka pasuje do każdego rodzaju wózka, a montaż jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych narzędzi, co jest dużym plusem, bo w każdej chwili można ją łatwo odczepić i doczepić do wózka. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat, więc można jej używać bardzo długo. Ma antypoślizgową powierzchnię dzięki której nawet jeśli jest mokra dziecko się nie ślizga. No i to co dla mnie najważniejsze ma amortyzowane i wąskie kółka, świetnie sobie radzi na każdej powierzchni. Mamy ją już około dwa miesiące i jeździliśmy nią chyba po każdej nawierzchni. Kostka brukowa, ziemia, dołki, chodniki z wysokimi krawężnikami - daje radę wszędzie. Jest skrętna więc dobrze się nią manewruje nawet w galerii handlowej. Jeśli dostawka nie jest potrzebna, a przeszkadza na spacerze łatwo można ją podpiąć do haczyka. My ją zabieramy wszędzie, pomaga nam nie tylko wtedy gdy Artur jest zmęczony, ale też kiedy się nudzi lub chce być przy Antosi i pokazywać jej świat. 

planeta dziecka
dodatki do wózka

To rewelacyjny produkt, który polecam wszystkim rodzicom, którzy tak jak my mają dzieci które szybko się męczą i nie znają dnia i godziny, kiedy ich szkrab zechce na rączki. Dla dziecka, dla naszego kręgosłupa, a przede wszystkim dla naszego zdrowia psychicznego. 

A jak jest z waszymi dziećmi? Chcą same chodzić na długie spacery i wycieczki rodzinne, czy w powrotnej drodze już tylko niesiecie je na swoich rękach?Zobacz Również

0 comments

Archiwum