Najlepsza gwiazda rocka tego stulecia

12:56


To, że Antosia jest już gwiazdą to fakt, jeszcze nie umie powiedzieć żadnego słowa a już większość z was rozpoznaje ją na zdjęciach w sieciach społecznościowych i internetowych sklepach. Jak na razie zupełnie nieświadoma swojego fejmu spokojnie sobie śni o przyszłości. Czy będzie chciała być gwiazdą nie tylko dla swojej rodziny? Zobaczymy za kilka lat, ale na bank będzie to najlepsza gwiazda rocka tego stulecia.


Minęło pół roku od kiedy urodziłam Antoninę, pół roku temu Artur został bratem i pół roku temu zmieniło się życie całej naszej trójki, a to wszystko przez jedną małą istotkę w której wszyscy do szaleństwa się zakochaliśmy. Zawsze chciałam mieć córkę, ale to los zdecydował za nas, że przyszła ona na świat szybciej niż to planowaliśmy, wtedy przerażona myślałam jak to będzie, czy ja sobie poradzę, czy Artur zaakceptuje kolejnego członka rodziny i czy jeszcze będzie czas na "ja", "my" i wszystko to co robiliśmy do tej pory. Teraz wiem, że moje obawy były totalnie wyssane z palca, a drugie dziecko to najlepsze co mogło przydarzyć się naszej rodzinie. Ta mała kruszynka wniosła tyle szczęścia w nasze serca, że nieraz nie jesteśmy w stanie tego udźwignąć i paraliżuje nas strach przed utratą tego co mamy. 

Pół roku minęło mi jak jeden dzień. Dopiero co przywiozłam małe zawiniątko ze szpitala, a teraz już szaleje z bratem i próbuje go naśladować. Nie powiem że jest łatwo i tylko sielanka jest w naszym życiu. Dwójka dzieci to ciężka harówka, przez te kilka miesięcy nie przespałam ciągiem dłużej niż trzy godziny i pewnie jeszcze długo nie prześpię, ręce odpadają od noszenia a oczy muszę mieć dookoła głowy. Ale co z tego, to zmęczenie, te ciężkie sześć miesięcy powtórzyłabym jeszcze raz bez mrugnięcia okiem. To najwspanialsze dni w moim życiu. Patrzeć jak rosną dzieci, jak się wspólnie kochają i bawią, to coś najcudowniejszego dla mnie. No dobra, ale kończę ten lukier bo zaraz zrobi się wam niedobrze od niego. Wszystkie mamy wiedzą o czym mówię. 

Po tym jak trzyma gitarę już teraz widzę, że jeśli zechce to będzie najlepszą gwiazdą rocka stulecia. Ja chcę, żeby tylko była szczęśliwa niezależnie od tego kim zechce być.

Zobacz Również

0 comments

Archiwum