3 urodziny i konkurs

18:30

urodziny dziecka

3 urodziny Artura świętowaliśmy 3 dni. Było częstowanie cukierkami dzieci w przedszkolu, przyjecie dla rodziny i wycieczka niespodzianka. 3 dni z których chcieliśmy wycisnąć jak najwięcej, być tylko dla siebie, dlatego nie było w piątek wpisu, odpisywania na maile, a przez cały weekend omijałam komputer szerokim łukiem. Było warto, bo to były pierwsze urodziny kiedy widać było szczerą radość Artura dosłownie z wszystkiego. 


Cieszył się z dekoracji jakie mu przygotowałam, z tego, że goście do niego przyszli, że był tort i śpiewanie sto lat, no i oczywiście z prezentów. Pamiętam, że jeszcze rok temu nie cieszyło go ta cała otoczka urodzin, aż tak bardzo, a teraz było widać dumę na jego twarzy z tego, że to są JEGO urodziny

Największą furorę z dekoracji zrobiły baloniki, które oczywiście imprezy do końca nie przetrwały, ale za to dzieciaki miały dużą radochę. Co prawda myślałam, że nie uda mi się udekorować naszego stołu, bo jak tylko kładłam na nim smakołyki to Arti pojawiał się w jednej sekundzie i szybko swoimi małymi rączkami je zabierał i wkładał do swojej buźki, ale w końcu się udało i było pięknie, a wszystko to dzięki dekoracjom z achpaper.pl. Zrobili dla nas indywidualny projekt z kilku podanych przeze mnie pomysłów, a efekt końcowy spodobał się nawet mojemu mężowi, a jak wiadomo facetów dekoracje to nie za bardzo interesują. 


Jestem mamą od 3 lat, aż trudno mi w to uwierzyć. Dopiero byłam w ciąży i nosiłam Artura pod swoim sercem, a teraz jest taki "dorosły". Chodzi do przedszkola, sam potrafi się ubrać, umyć, zjeść i powiedzieć czego chce. Od kiedy urodziła się Antonina bardzo się zmienił, przestał być tym malutkim wstydliwym chłopcem i zaczął bardziej domagać się tego czego chce, łatwiej mu mówić o tym co czuje i wyrażać swoje emocje. 3 lata minęły mi jak jeden dzień, jak jedno mrugnięcie okiem, pamiętam jak na początku się do wszystkiego śpieszyłam, żeby zaczął chodzić, mówić a teraz chcę zatrzymać czas, żeby jak najdłużej chciał się przytulać, dawać buziaki i spać ze mną w jednym łóżku. Mój mały mężczyzna zmienił całe moje życie, a teraz ja chcę, żeby to jego życie było jak najbardziej kolorowe i szczęśliwe. 

Kochany synku, tego jak bardzo Cię kocham nie da się opisać słowami, jak bardzo jestem Ci wdzięczna za każdy dzień spędzony z Tobą i każdy Twój uśmiech. Życzę Ci, żebyś zawsze był tak szczęśliwy jak dziś, żebyś miał wielu przyjaciół, takich na dobre i na złe. Żebyś zawsze miał odwagę żyć tak jak ty chcesz i spełniać swoje marzenia! A ja obiecuję Ci, że postaram się zrobić wszystko, żeby Twoje dzieciństwo było pełne miłości, zabawy i śmiechu. 

urodziny dla chłopca
urodziny
3 urodziny
3 urodziny

 KONKURS !!!

Z okazji urodzin Artura mamy niespodziankę i dla was, konkurs w którym możecie wygrać zestaw dekoracji na przyjęcie swojego dziecka lub swoje. W skład nagrody wchodzą: pikery (wykałaczki), osłonki na muffinki, baner literowy oraz cake topper (balonik z cyferką). Wszystko to co widzicie na zdjęciu poniżej, oczywiście spersonalizowane specjalnie dla was, w przez was wybranym projekcie. Wszystko co musicie zrobić to:

1. Polubić na facebooku Ach Paper TU oraz nas Fistaszkowelove  TU

2. Udostępnić publicznie ten wpis (na swoim fb)

3. W komentarzu pod tym wpisem napisać login z waszego facebooka oraz napisać wasz pomysł na przyjęcie, może to być motyw przewodni, kolor lub styl w jakim chcielibyście zorganizować przyjęcie. Jeśli chcecie możecie się rozpisać i opisać wszystko szczegółowo lub napisać krótko i zwięźle.

Konkurs trwa do 7 września. 

giveaway

WYNIKI KONKURSU !!!

Konkurs wygrywa Pani Beatka Okrasińska gratuluję i proszę o bezpośredni kontakt ze sponsorem nagrody Ach Paper pod adresem hello@achpaper.pl


Zobacz Również

0 comments

Archiwum