Nasz niezbędnik spacerowy

08:16


Lubię te nasze spacery, takie kiedy nigdzie nam się nie śpieszy, a pogoda jest w sam raz. Mogło by się wydawać, że spokojny spacer z dwójką dzieci jest niemożliwy, bo  w sumie często jest, ale ja wiem, że kiedy jestem przygotowana na ewentualne przygody lub zachcianki mojego syna, spacer będzie miły i przyjemny. Na szczęście Antosi wystarczy tylko mama.


Na spacery staram się chodzić nie zbyt daleko od domu, tak po okolicy, żeby w razie jakiejś wpadki szybko można było wrócić. Wolę też omijać chodniki przy ruchliwej drodze i pójść w jakieś spokojne miejsce, park, polną ścieżkę lub plac zabaw. Artur wtedy może pobiegać i poszaleć, a ja nie muszę się obawiać, że coś mu się stanie. A ponieważ te wszystkie miejsca w które chodzimy są co najwyżej oddalone o trzydzieści minut od domu, nie muszę zabierać stosu pieluch i dodatkowych ubranek dla Antosi, wystarczy jedna pieluszka na zmianę i małe opakowanie chusteczek nawilżających. Spokojnie zamiast dużej torby wystarcza mi bardzo pojemny organizer do wózka, w którym zmieszczą się wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, czyli mydło antybakteryjne bez użycia wody, nam bardzo się przydaje zwłaszcza po placu zabaw, a latem niezbędny też krem na słońce z filtrem UV. Nie wiem jak wasze dzieci, ale mój syn jest zawsze głodny na spacerze, ale nie tak, że zjadłby kanapkę czy coś treściwego, od tak zawsze ma ochotę na jakąś przekąskę, doskonale o tym wiem, że jak nie zabiorę czegoś ze sobą to będzie marudzenie, dlatego staram się zawsze mieć jabłko i małe opakowanie ciasteczek, a do tego wodę w bidonie, bo Artur nie pije niczego innego. Nie lubi soczków ani żadnych kolorowych napoi, z tego się bardzo cieszę. Organizer przyczepia się na rzepy i pasuje do wszystkich typów wózków, z pewnością posłuży nam też przy spacerówce.


W kieszonce organizera noszę pieluszkę, a pieniądze i klucze wkładam do mini torebki, którą bez problemu można dopiąć do organizera. Ta mała torebeczka stała się ostatnio moim hitem i zabieram ją wszędzie ze sobą, dopinam do nosidełka lub szlufki od spodni, wbrew pozorom jest pojemna, zmieszczą się tam nie tylko pieniądze, ale i dokumenty, szminka, smoczek, chusteczki i przeróżne inne drobiazgi, a do tego ma monetę do wózka na zakupy, taki mały szczegół a dla matki dwójki dzieci nieraz okazuje się to wybawieniem. Nowi przyjaciele Antosi, czyli gryzak i jego strażnik Kic. Tej małej już idą zęby, tak! Arturowi pierwszy ząb wyszedł jak miał 4,5 mieniąca, a Antosia się tak ślini, że wszystkie ubranka są od razu mokre, jeszcze nic nie widać ale myślę, że to już niedługo. Nieustraszony zajączek pilnuje nam również smoczka, który nie wiem czemu zawsze nam ginął, w jakiś magiczny sposób znikał nam z pola widzenia w momencie kiedy był najbardziej potrzebny, a kicek często sam ląduje w buzi Antosi, uszy ma chyba bardzo smaczne.

Wasze dzieci w wózku śpią? Bo moja córcia to bardzo niechętnie, woli w domu w kołysce, a w wózku to się lubi wtulić w kocyk, czy pieluszkę, zależy od pogody i już mi się wydaje, że śpiąca jest i zaraz uśnie, ale ona za wygraną nie daje. Oczy jak pięć złotych i nasłuchuje, a to krzyków biegającego Artura albo hałasu ulicy. Tak na prawdę to mi się wydaje że jakoś tego wózka nie lubi, woli na rękach być noszona lub w nosidełku poznawać świat. 
Organizer dostępny jest w sklepie W Małym Świecie w którym od dziś do 24.07 na hasło: fistaszkowelove dostaniecie 15% zniżki na akcesoria podróżnicze. Koniecznie zobaczcie jakie mają fajne rzeczy w sam raz na letnie wycieczki i podróże te bliskie i te dalsze. Mam dla was niespodziankę, ponieważ wczoraj strażnicy wkroczyli do akcji i z chęcią przypilnują każdego smoczka i gryzaka, jednego z nich możecie wygrać u nas, a żeby w razie zmęczenia miał gdzie chwilę odsapnąć, możecie jeszcze zgarnąć pojemny organizer do wózka. Co trzeba zrobić?

1. Na facebooku polubić profil Lullalove  Rozwijam Moje Dziecko oraz nasz Fistaszkowelove
2. Udostępnić zdjęcie konkursowe na swojej tablicy (pamiętaj, żeby udostępnić je publicznie, tak żebym mogła sprawdzić czy wszystkie warunki konkursu są spełnione), które znajdziecie TU
3. Pod głównym zdjęciem konkursowym na moim profilu fb zaprosić 4 znajomych.
4. Konkurs trwa od 17.07 do 24.07. 

Konkurs wygrała Pani Aleksandra Gajecka-Knapik, gratuluję i proszę o kontakt.


Mini torebka, kocyk, strażnik Kic - Lullalove
Opaska Antosi - TU
Ubranie Artura - TU teraz mają wyprzedaż - 50%Zobacz Również

0 comments

Archiwum