Mój prywatny Master Chef

13:38


Niedawno wrzuciłam zdjęcie na instagram z pokoikiem Artura, a w nim kuchnia dziecięca. Pojawiły się pytania czy Artur gotuje i bawi się kuchnią? Dlatego postanowiłam wam pokazać jakim jest świetnym moim prywatnym Master Chefem.


Od zawsze Artur wykazywał chęć zabawy garnkami i przyrządami kuchennymi, wszystko musiałam przed nim chować bo wyciągał z szafek garnki, łyżki, a co najlepsze wyciągał też przyprawy, mąkę i wszystko co napotkały jego małe rączki na swojej drodze, a potem to wszystko wsypywał, przesypywał i mieszał, a ja tylko załamywałam ręce i czekałam aż skończy żebym mogła posprzątać. Oczywiście, że mu nie zabraniałam, w końcu miałam dziesięć minut dla siebie,a potem 20 minut sprzątania, no ale czego się nie robi żeby w spokoju wypić gorącą kawę.

Na drugie urodziny dostał swoja kuchnię, wymarzoną i całkiem profesjonalną. No i zaczęło się gotowanie, chociaż to że Artur gotuje to jest mało powiedziane, on smaży, piecze, podgrzewa, a ostatnio to najlepsze mu tosty wychodzą. Nie wiem dlaczego mimo, że są z tego samego tostera to jeden tost jest gorący, a drugi zimny, w sumie z kucharzem się nie dyskutuje więc jem to co mi podaje. My z Antosią tylko z boku sie przyglądamy i czekamy co nam dobrego upichci. 


Oczywiście Artur jak tylko dostał kuchnię zaczął do niej przenosić moje sprzęty i szybko się okazało, że trzeba kupić mu jego własne. Tak zaczęło nam przybywać warzyw, garnków i słodyczy, a wszystko takie piękne i rzeczywiste, że nie można się temu oprzeć. Jedno wiem, dziecięca wyobraźnia nie zna granic i nieraz takie potrawy mu wychodzą, że cieszę się, że to tylko zabawki i nie muszę tego próbować, bo nie wiem czy mój żołądek by to wytrzymał. Ale już wiem, że kanapki będzie robił najlepsze.


Wasze dzieciaki też uwielbiają zaglądać wam w garnki?

Toster Plan Toys - Planeta Dziecka
Kuchnia, materiałowe warzywa i ciastka - Ikea
Drewniane warzywa i ciastka - Allegro
Plakaty lody - My Scandi
Koszulka Artura Nosweet - Galazki.pl Zobacz Również

0 comments

Archiwum