Konkurs z Muzpony

10:03


Dzisiaj mam dla was niespodziankę, a nawet dwie.
 O firmie Muzpony wspominałam wam już TU, opisywałam wam ich kocyk pod którym w chłodne noce spała Antosia. W swojej ofercie mają też świetne śpiworki niemowlęce, które wystarczą na długi czas, bo mają aż 80 cm, a do tego występują w dwóch wariantach, cieńsze idealne na cieplejsze noce i grubsze na zimowe. Śpiworki sprawdzają się świetnie, gdy nasz maluch wyrośnie z rożka, a jest jeszcze za mały na swoją pierwszą pościel. 

Pierwsza niespodzianka jest taka, że do końca czerwca wszystkie śpiworki możecie kupić w promocyjnej cenie. A druga to taka, że jeden możecie wygrać u nas w konkursie. Do wygrania jest śpiworek z kolekcji Moja Literka, czyli wygrywacie śpiworek z wyhaftowaną  wybraną przez waz literką. Jeśli twoje dziecko jest już za duże na śpiworek, będzie też on świetnym prezentem na babyshower lub chrzciny. Co trzeba zrobić żeby wygrać?

Regulamin konkursu:

1. Polub profil Muzpony na Facebooku TU oraz nasz Fistaszkowelove TU

2. Udostępnij zdjęcie konkursowe, które jest TU

3. Wejdź na stronę Muzpony TU i wybierz Twoim zdaniem najładniejszą kolekcję. Pod głównym zdjęciem konkursowym na profilu Fistaszkowelove, napisz nam którą wybrałeś, będzie nam miło jeśli w kilku słowach powiesz dlaczego to właśnie ta kolekcja.

4. Nie zapomnij zaprosić swoich znajomych.

5. Konkurs trwa do końca czerwca, a zwycięzcę wyłoni najbardziej obiektywny z  wszystkich obiektywnych ;)

śpiworek niemowlęcy

Konkurs wygrywa: Anna Kurek, gratuluje i proszę o kontakt.Zobacz Również

0 comments

Archiwum